Evinizin Şıklığını Camlarınıza Yansıtın.
+90 (544) 296 25 25
+90 (542) 745 23 25
  • Telefon
  • +90 (212) 855 22 25
  • E-Posta
  • info@beylikduzupimapenbayi.com

Küpeşte Uygulama

Küpeşte Uygulama

Küpeşte Uygulama

Pencere ve Cam sistemlerinin uzmanından camlı küpeşte ve camlı korkuluk sitemleri, Şişecam nitelikli cam ürünleri uygulayıcısı olan firmamız, başta kare küpeşte modelleri olmak üzere çeşitli camlı küpeşte sistemlerinin yüksek kalitede uygulamalarını yapmaktadır. Cam korkuluk ve cam korkuluk detaylarında cephe ile bir bütün oluşturan ve inşaat uygulamarında cephenin tamamlayıcısı olan cam korkuluk modelleri ve kare küpeşte modelleri ürünlerimz hem yüksek kalitede bir güvenlik ekipmanı olup hem de panormik bir görüntü sağlamaktadır.

Camlı küpeşte sistemleri ve camlı kare küpeşte modellerimiz, her cephenin alt yapısı ve ihtiyacına uygun özelliklerde tasarımı yapılarak uygulanmaktadır. Cam korkuluk detayları ayrıntı şekilde modelleri ile anlatılarak ihtiyaçlar analiz edilerek cephe konstrüksiyon yapısına uygun şekilde uygulanmaktadır.

Yeni binalarda 2019 yılında yürürlüğe giren yönetmeliklere göre cam korkuluk ve cam küpeşte ürünlerinde lamine cam ünitelerinin kullanılması önerilir. 4+4 ve 5+5 kombinleri ile kare küpeşte camlı küpeşte sistemlerinde uygulamaları yapılan ürünlerin temel özelliği kırılma riski düşük ürünler olması ve kırılma durumlarında dağılmamasıdır.

Camlı küpeşte fiyatları cephe özellik ve ölçü-ebat gibi değişkenlere göre farklılık göstermektedir. Yüksek kalitede camlı küpeşte uygulamalarında camlı küpeşte fiyatlarında uygun fiyatlar sunan firmamız, kalite-fiyat odaklı çalışarak nitelikli camlı küpeşte fiyatlında makul öneriler sunar. Firmamızca yapılan camlı küpeşte ve kare küpeşte uygulamalarında 1,5-2 mm et kalınlığında yüksek kalite alüminyum kare küpeşte profilleri ile desteklenmiş nitelikli uygulamalar yapılmaktadır.

Camlı küpeşte ve kare küpeşte modellerimizde sırasıyla en yoğun kullanımlar 8 mm fime ve şeffaf tepmerli cam, 4+4 şeffaf ve füme lamine cam, 5+5 şeffaf ve füme lamine cam çeşitlerimizdir. Cam korkuluk ürünlerimizde temperlenebilen veya lamine nitelikteki diğer renk ve özelliklerde cam üniteleri ile de uygulama yapılabilmektedir. 

905442962525
Konum