Evinizin Şıklığını Camlarınıza Yansıtın.
+90 (544) 296 25 25
+90 (542) 745 23 25
  • Telefon
  • +90 (212) 855 22 25
  • E-Posta
  • info@beylikduzupimapenbayi.com

Sineklik Tamir

Sineklik Tamir

Sineklik Tamir

Sineklik tamir servisi olarak, alt yapısını güncelleyen ve teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek, eğitimli alanında uzman ekiple müşterilerimize kaliteli, hızlı ve garantili servis hizmeti sunmaktayız.
Çağrı merkezi ve teknik kadrosu size servis hizmetini sunarken, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Sineklik teknik servis ekibimiz verilen servis saatlerine zamanında gelir. Yapılan işleri titizlikle inceler, sorunlarınıza yerinde kalıcı çözümler üretir.

1.Sürgülü Sineklik Tamiri

Sürgülü sineklik bir diğer ismi sürme sineklik sistemleri, kullanım acısından dar ve açılım alanı olmayan bölümler için kullanılır. Genel arızaları sineklik raylarının eğilmesi, rulmanlarının kırılması ve tülünün yırtılması gibi arızalar meydana gelir. Alanında ehil bir usta bu arızaları kolaylıkla giderebilir.

2. Menteşeli Sineklik Tamiri

Menteşeli sineklik ilk çıkan sineklik sistemidir. Dışa doğru pencere gibi açılan ve istenildiğinde yerinden sökülüp, takılabilen kullanımı pratik bir üründür. Genel arızaları, tül yırtılması, menteşelerinin kırılması, tutamak ve çıtçıtların kırılması gibi arızalar oluşturabilir. Menteşeli sineklikler ekonomik sinekliklerdir. Menteşeli sineklik tamiri profesyonel ve ehil ustalar tarafından yapılmalıdır.
         

3. Plise Sineklik Tamiri


Plise sineklik bir diğer adıyla pileli sineklik sistemleri, günümüzde yeni ve yaygın kullanılan bir üründür. Tül kısmı katlanarak açılıp kapanan bir sistemdir. Plise sinekliklerde arıza çok yaşanmaz genel olarak zaman aşımından yıpranmalardan kaynaklı tül yırtılması yada, tüllerin içinden geçen ip sistemlerinin kopması gibi arızalar meydana gelir. Kullanıma bağlı olarak ömrü 5 ile 7 yıldır.

4. Stor Sineklik Tamiri


Stor sineklik sistemleri günümüzde sıkça kullanılan ve en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Stor sineklik sistemleri yukarı ve aşağı doğru hareket eden tül üst kısımda bulunan kutu içine sarılarak hareket eder. Genel arızaları tül yırtılması, üst mekanizmada bulunan yayın kırılması veya bozulması, alt kısımda bulunan tutamaçlarının kırılması ve yanda bulunan tülün hareket etmesini sağlayan rayların bozulması veya aşınmasından kaynaklı arızalar meydana gelir. Stor sineklik tamiri için profesyonel ve alanında ehil ustalar tarafından yapılmalıdır.

905442962525
Konum